• Melna
    Melna


Plastmo

Izvēloties Plastmo lietus notekcaurules, Jūs ietaupāt gan laiku, gan naudu, jo Plastmo lietus notekcauruļu sistēmas montāža ir ātra un vienkārša.

 

 

Plastmasas lietus notekcaurules

Plastmo lietus notekcaurules ir pierādījušas savas priekšrocības tirgū jau 50 gadu. Pretēji metāla lietus notekcaurulēm, kuras, gaisā esošā sulfīda dioksīda un cita piesārņojuma, kā arī jūras piekrastē gaisā esošā sāls iedarbības ietekmē, rūsē, Plastmo lietus notekcaurules nerūsē. Tās tiek izgatavotas no īpašas plastmasas, kas nenoārdās apkārtējo atmosfēras apstākļu un klimata ietekmē.

 

Plastmasas teknes tiek izgatavotas no bezsvina, daudzkārt izmantojama, cieta polivinilhlorīda un nesatur plastifikatorus. Bieži tekņu vājā vieta ir savienojumi. Plastmo ir radījis īpašu līmi, kas "sametina" detaļas, neizmantojot tīrīšanas šķīdumus.

 

Plastmo ir 50 gadu pieredze, pilnveidojot montāžas metodi. Izturīgi, vienkārši un ātri, tie ir trīs galvenie vārdi, kuri vislabāk raksturo Plastmo notekcauruļu sistēmas montāžu. 

 

 

 

Plastmo lietus notekcaurules ir izturīgas īpaši zemās temperatūrās un pret lielām sniega un ledus radītajām slodzēm ‒ bez salūšanas riska. Plastmasas teknes var izmantot visur, neatkarīgi no tā, kur dzīvojat.

 

Ja Plastmo teknes un notekcaurules tiek piegādātas iepakojumā, kas ir sastiprināts ar līmlenti, to nepieciešams uzreiz noņemt. Nekad neuzglabājiet iepakotas teknes un notekcaurules tiešā saules gaismā!

 

Plastmasas teknēm tiek piešķirta 25 gadu garantija. Jūs esat apdrošināts pret ražošanas un materiālu defektiem. Garantija neattiecas uz elementu krāsu.

 

Garantijas noteikumi.